Centrum zdraví Praha


„Není nic pravdivějšího než nemoc. Je to nastavené zrcadlo, které říká:
Takový jsi, takovým způsobem a v takových podmínkách žiješ!“
MUDr. Jan Hnízdil

 

 

Vážení klienti,

S kolegou Hnízdilem musím jen souhlasit. V dnešní uspěchané době plné průmyslového zemědělství a působení různých negativních vlivů od internetu, mobilů po elektromagnetická pole různých přistojů, znečištěné ovzduší, kontaminovaná voda atd. Je spíše s podivem, co lidské tělo všechno vydrží. Jsme neustále bičování k větším a větším výkonům, ale nemáme místo ani čas někde dobít baterky, aby se náš organizmus mohl uzdravit a úplně se nezhroutil. A když už onemocníme, dostane se nám sice kvalitní péče západní medicíny, ale dokud nepochopíme, že nemoc je dar, skrze kterou žadoní naše tělo o pomoc či aspoň o nějakou změnu v našem chování aby se ozdravilo samo, zpravidla už jeho řeči neumíme naslouchat.

U nás se ale snažíme o komplexní přístup k našim klientům. Snažíme se řešit Vaše problémy z jiného pohledu než klasická medicína. Dáváme větší důraz na prevenci, poskytujeme poradenství v oblasti zdravé výživy, používání kvalitních potravin, máme bohaté zkušenosti s makrobiotikou, homeopatií, celostní medicínou.

Připravujeme otevření centra zdraví, kde kromě přístrojového vybavení budeme mít čas Vás vyslechnout a nasměrovat Vás správným směrem, tak, aby se podařil restart Vašeho organizmu a do Vašeho života se vrátila síla, zdraví a schopnost rozpoznat co je pro Vás dobré a co špatné.

Těšíme se na Vaši návštěvu

MUDr. Miloslav Šincl